Whatsapp iletişim Hattı
Bubu12

ABFEN SINUS RINSE KIT XYLITOL


ABFEN SINUS RINSE KIT XYLITOL

 • Ürün Kodu :153-15295
 • Satış Fiyatı 64,90 TL 42,90 TL
 • Havale / EFT 42,04 TL
 %34 indirim
  Tükendi
Ürünlerle ilgili bilgi için bizi arayabilirsiniz
Destek Hattı 0850 303 6095
E-Posta info@bubu12.com

Hafta İçi : 09:00 - 18:00


facebook twitter google+

 • ABFEN SINUS RINSE KIT XYLITOL

  Açıklama: Sinus Rinse Kit Xylitol; pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür, sodyum bikarbonat ve Xylitol karışımıdır. 

  Kullanım Şekli:
  1.adım: Ellerinizi yıkayın. Uygulama şişesinin üzerindeki kapağı sola doğru çevirerek açın. Kapağı ve ona bağlı olan hortumu temiz bir yere koyun. Uygulama şişesini yetişkin form için şişe üzerindeki 240 ml hacim işaretine, pediatrik form için 120 ml hacim işaretine kadar ılık ya da oda sıcaklığında, kapalı içme suyu ile doldurun.

  2.adım: Karışım poşetlerinden bir adedini makasla keserek veya elinizle yırtarak açın. Poşetin içindeki karışımı uygulama şişesine boşaltın. Birinci adımda çıkardığınız kapağı uygulama şişesine takın ve sıkıştırın. Kapağın üstündeki deliği bir parmağınızla kapatıp uygulama şişesine boşalttığınız karışımı eritmek için şişeyi hafifçe çalkalayın.

  3.adım: Lavabonun kenarına yaklaşın. Başınızı hafifçe öne eğin. Ağzınızı açık tutun. Uygulama şişesini, kapak üzerindeki delik bir burun deliğinize denk gelecek şekilde burnunuza yerleştirin. Başınızı hafifçe uygulama şişesinin olduğu tarafa çevirin.

  4.adım: Uygulama şişesini elinizle yavaşça sıkın. Bir süre sonra solüsyon diğer burun deliğinizden boşalmaya başlayacaktır. Şişeyi sıkma esnasında burundan hafifçe nefes verebilir veya nefesinizi tutabilirsiniz. Bu uygulamayı aynı burun deliğinize birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Yeterli yıkama için solüsyonun en az dörtte birini kullandığınızdan emin olun.

  5.adım: 3. ve 4. adımları diğer burun deliğiniz için tekrarlayın.

  6.adım: Lavaboya doğru eğilip başınızı sağa çevirip hızla nefes vererek kalan solüsyonu burun ve genzinizden boşaltın. Aynı işlemi başınızı sola çevirerek tekrarlayın.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
 • İade Şartları

     Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Beklenmedik durumlarda, sorunlu ürün veya ürünlerle karşılaşırsanız; paketi kesinlikle teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

     İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde internet mağazamız yetkilileri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz. İnternet mağazamızdaki yetkililerden onay alınmadan gönderilen paketler Kargo yetkililerinden teslim alınamayacaktır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş vb. ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

     İade edeceğiniz ürünü; orijinal ambalajı zarar görmemiş, (Üzerine koli bandı ve sticker yapıştırılmamış), kullanılmamış, hasar görmemiş, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarlarıyla birlikte faturanın alt kısmında yer alan "iade bölümü" doldurularak, orijinal faturasıyla kargo ile alıcı ödemeli olarak geri göndermelisiniz. Size bildirilecek kargo firması dışında, farklı bir firmayla yapılacak gönderimlerde kargo ücreti tarafınızca karşılanacaktır. Belirtilen kargo firması dışında, farklı kargo firmalarıyla "Ücret Alıcı Ödemeli" olarak yapılan gönderimler maalesef kabul edilmemektedir.

     İadenizin onaylanmasından itibaren 10 (on) iş günü içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesi yapılacaktır. Kredi kartlarına yapılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması kullanılan banka ve kredi kartına bağlı olarak ortalama 15 günü bulabilmektedir. Dolayısı ile ürün tutarının bankaya devrinden sonraki süreç bubu12.com ’un sorumluluğunda değildir.


BK Tüketim Maddeleri Tic. Paz. ve Ltd. Şti

Bk Tüketim ; Anne - Bebek ürünleri, Kozmetik, Cilt bakımı, Makyaj ürünleri, Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri ve Kişisel bakım ürünleri vb. alanlarda geniş ürün çeşidi ile birçok seçkin mağazaya dağıtım yapmakta ve E-ticaret kanalı ile de perakende satış yapmaktadır. BK Tüketim, satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Sitemizde satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler için orjinal ürün garantisi vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Destek Hattı 0850 303 6095
E-posta info@bubu12.com

Bubu12 © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır