Kapat

Hakkımızda


            BK Tüketim, 2008 yılından buyana perakende sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeyi 2016 yılında e-ticaret alanında da faaliyete geçirerek, siz değerli müşterilerimize toptan fiyatına parekende fiyatlı ürünleri sunmayı amaç edinmiştir . Kişisel bakım ürünleri konusuna dünyaca ünlü profesyonel markaları en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmak için yola çıktık.

            E-ticaret sektöründe kalite, stabilite ve rekabet yönünden bazı eksikler olması yönetim kurulumuzu bu alanda da projeler üretmesine neden olmuştur. Sektöründe uzman kadromuz, geniş tedarik ağımız, hızlı, kaliteli, güvenli hizmet anlayışımız şirketin büyüme trendine büyük bir ivme kazandırmıştır

            Bk Tüketim ; anne-bebek ürünleri, Kozmetik, Cilt bakımı, Makyaj ürünleri, Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri ve Kişisel bakım ürünleri vb. alanlarda geniş ürün çeşidi ile birçok seçkin mağazaya dağıtım yapmakta ve E-ticaret kanalı ile de perakende satış yapmaktadır.BK Tüketim, satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışıyla %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Sitemizde satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler için orjinal ürün garantisi vermekteyiz.

            Kurulduğu günden bu yana kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeyen BK Tüketim dermokozmetik ve bakım ürünleri konusunda en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik koşullarla sunmak, rekabet halinde olduğu sektörü büyütmek ve hizmet kalitesini yükseltmek için soluksuz çalışmaktadır. 

            Her türlü sorularınız için  0850 303 60 95 no’lu telefondan veya  info@bubu12.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bubu12 © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır